Legyél TE is a csapatunk tagja!

06 20 546 3483

Autószerelő állás Budapesten

Fáber Team Autószerviz XV. kerületi telephelyére keres önmagára és munkájára is igényes, PROFI autószerelőt!

Fizetési keret nettó 400.000 Ft

Teljesítményalapú bérezés van, ami azt jelenti minél jobban dolgozol és termelsz, annál jobban keresel. Csak és kizárólag rajtad múlik, hogy 300.000 Ft-ot viszel haza vagy 350.000 Ft-ot. A teljesítménybérezéses rendszer ellenére nálunk van alsó bérküszöb, ami abban rejlik, ha véletlenül nincs elég munka, (ami nálunk szinte soha nem fordul elő), Te nem vagy ennek kiszolgáltatva. Így 250.000 Ft alatt sosem lesz a kereseted. Itt természetesen nettó összegekről van szó!

Autószerelő

Főbb feladatok

  • Gépjármű javítás, karbantartás
  • Műszaki vizsgára felkészítés

Alapvető elvárások

  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Szakképesítés (autószerelő, vagy gépjárműszerelő)
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Pontos munkavégzés, precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
Autószerelő
Autószerelő

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy 25 éve biztos lábakon álló, márkafüggetlen autószervizben
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bérezés
  • Éves bónusz, mozgóbér
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Professzionálisan felszerelt, fűtött szerviz
  • Munkaruha, védőfelszerelés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Optimális szakmai háttér
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés, tréningek
  • Öltöző, zuhanyzó (zárható öltözőszekrények)

Miért a Fáber Team az új munkahelyed?

Szervizünk felszereltségét évről évre ellenőrizzük és fejlesztjük, hogy mindig a lehető legszínvonalasabb szolgáltatást tudjuk biztosítani ügyfeleinknek.

  • Stabil, biztos háttér

    Autószervizünk közel 20 éve áll a gépjármű tulajdonosok szolgálatában. Az autójavítással kapcsolatos szolgáltatásaink lefedik az iparág szinte teljes válfaját.

  • Nyugati színvonalú felszerelés

    Felszerelt szerszámkocsin kívül biztosítunk formaruhát, munkavédelmi bakancsot, egyéni védőfelszereléseket, hogy hatékonyan lehessen dolgozni. Van kulturált öltöző, zuhanyzó, felszerelt étkező. A szerviz rendezett, tiszta, fűtött és minden igényt kielégítő.

  • Munkaidő - ünnepnap

    A ledolgozós ünnepeket mi sosem dolgoztatjuk le. Az év végén a két ünnep között zárva tartunk. Egy évben kétszer csapatépítőt tartunk, sőt karácsonykor az év végét is megünnepeljük. Nyáron a srácok védőitalt kapnak, télen C vitamint. A munkaidő 8-tól 17-ig tart, de 12-től 13-ig ebédszünet van.

  • Jelentkezz még ma

    Ne gondolkodj sokat, gyere és nézz be hozzánk! Küld el a jelentkezésedet és visszahívunk!

Küld el jelentkezésedet közvetlenül!

Autószerelő Fb

  • Telefonszám:
    +36-1/306-4861

  • 1154 Budapest
    Klapka György u. 15.